Nowa MOCNA Myjka ciśnieniowa KARCHER HD !!!

Dodano 12.4.2019

W klasie średniej, do której należy HD 6/15 M ciśnienie robocze oraz wydajność tłoczenia wody są dostosowane do codziennego, efektywnego czyszczenia. Zimnowodna myjka profesjonalna HD 6/15 M firmy Karcher zachowała przy tym atuty klasy kompaktowej takie jak zwartą, lekką konstrukcję, łatwość obsługi oraz mobilność. Idealnie sprawdza się wczasie prac porządkowych w rolnictwie, przemyśle, transporcie czy warsztatach samochodowych.

Dzięki stalowej ramie urządzenie bardzo dobrze sprawdzi się budownictwie i innych trudnych warunkach

Ciśnienie maksymalne na poziomie aż 225 bar 
gwarantuje wyjatkową skuteczność czyszczenia. 

2-biegunowy silnik elektryczny w myjce HD 6/15 M Karchera chłodzony jest powietrzem, dzięki temu przystosowany jest on do intensywnej pracyMosiężna głowica oraz ceramiczne tłoki stanowią wyposażenie 3-tłokowej pompy osiowej.

Co ważne - urządzenie nadaje się zarówno do pracy w pinie jak i w poziomie. 

W standardowym wyposażeniu myjki wysokociśnieniowej HD 6/15 M znajduje się pistolet spryskujący EASY!Force z obrotową lancą, 10 metrowy wąż wysokociśnieniowy oraz dysza power.

Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Urządzenie posiada również system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.
 

Karcher HD 6/15 M to urządzenie niezawodne i solidne będące jednocześnie łatwe w użyciu. Klasa średnia HD nadaje się zarówno do pracy w pionie, jak i w poziomie. Gwarantuje również przestrzeń do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów. Dostęp do pompy wysokociśnieniowej jak i do układów elektrycznych można uzyskać szybko i łatwo.

Wersja Cage zapewnia maksymalną ochronę urządzenia dzięki stalowej ramie wyposażonej w tłumiki drgań. Automatyczny system redukcji ciśnienia i duży filtr wlotowy wody chronią pompę. Zmniejszony spadek ciśnienia i wydajniejsza pompa z lepszymi warunkami przepływu zapewniają o 15% wyższą wydajność czyszczenia przy tym samym zużyciu energii.

Więcej informacji w dziale OGRÓD

ZNAJDZIESZ NAS RÓWNIEŻ NA...